Hakkımızda

Çağımızda internetin hayal edilemeyen bir şekilde, zaman ve yer farkı gözetmeksizin ilerleyişi, İNTERNETİ yaşam şeklimizin merkezine yerleştirdi. Bu hızlı değişim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir hayat tarzı düşünülemez oldu.

 Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylaşması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını sağlarken, güvenlik alanındaki gelişmeler ve yine internetin sağladığı sınırsız ve anında bilgi paylaşımı, on-line satışa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük şehirlerde arzın eksikliği karşısında bulunduğumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karşılaştırarak ve araştırarak alışveriş yapabilme ayrıcalığı on-line satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.

2005 yılından itibaren toptan mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra,  e-ticaret için doğru ortamın oluşması YELİZHEDİYELİK.COM toptan satış sitemizin faaliyete geçmesi gereksinimini uyandırmıştır. Merkezi İstanbul’da Tahtakale ve İstoçta olan fiili satış merkezlerimize ek olarak,müşteri memmuniyetini gözeterek  yatırım ve hazırlıkların ardından on-line satış mağazacılığını YELİZHEDİYELİK.COM markası ile devam etme kararı aldık. Bu alandaki iş geliştirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR